Co nas czeka w styczniu 2015

* 19.01.2015 (poniedziałek) o godzinie 10.30 Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

* 26.01 (poniedziałek) o godzinie 10.45 Dzień Babci i Dziadka w grupie V

Serdecznie zapraszamy Kochane Babcie i Kochanych Dziadków na uroczystość ich święta do przedszkola.W planach występy dzieci, poczęstunek dla naszych miłych Gości oraz wręczenie upominków i zrobienie pamiątkowych zdjęć.

* 28.01 godz. 9.30 – 11.30 – Bal Karnawałowy ,,W stylu retro”.Motywem przewodnim będzie historia i historyczne stroje. Od samego rana czekamy na rycerzy, królewny, króle, księżniczki, damy dworu, krakowianki i inne postacie. W programie zabawa taneczna, konkursy, korowody, słodki poczęstunek i dużo radości.

* 30.01 (piątek) o godzinie 14.30 ,,Zimą jest wesoło” - Koncert zimowy dla rodziców dzieci z grupy VI ,,Motylki”( data i godzina może ulec zmianie).

* 30.01.2015 - ,,Przytul mnie” – Międzynarodowy Dzień Przytulania;
Z tej okazji w przedszkolu wszyscy do siebie mocno się tulimy, bo bardzo się lubimy.
Przytulanie jest bardzo potrzebne na każdym etapie życia człowieka. Z badań wynika, że dzieci, które są pozbawione ciepła i kontaktu fizycznego rozwijają się znacznie gorzej niż te, których potrzeba bliskości zostaje zaspokojona. Przytulając drugiego człowieka wydziela się hormon zwany oksytocyną - hormon przywiązania. Przytulanie się zbliża więc nas do siebie i sprawia, że darzymy się większą sympatią.
Mamo! Tato! Przytul mnie!

* Przebywanie na świeżym powietrzu; spacery po najbliższej okolicy.
* ,,Rodzice czytają” - zapraszamy chętnych rodziców do czytania dzieciom bajek i baśni. W godzinach od 15.00 do 16.00 można wejść do sali swojej pociechy i przeczytać obecnym dzieciom ulubioną bajkę.